Klasa dobrych serc

Dzieci z klasy 1 a Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu, opróżniły skarbonki, zebrały pieniądze i z pomocą rodziców oraz wychowawców kupiły 80 zgrzewek wody mineralnej, która trafiła do pacjentów bolesławieckiego szpitala. W imieniu Zespołu Opieki Zdrowotnej, podarunek przyjął Doktor Misio – honorowy członek Fundacji „Wspierajmy Zdrowie”, w towarzystwie osób reprezentujących fundację. – Kochane dzieci, dziękujemy za wasz serdeczny gest, życzymy wam świetnych wyników w nauce i spełnienia najskrytszych marzeń. Jesteście przykładem dla wszystkich młodych ludzi – mówi Jolanta Sawczak, prezes fundacji.

Słowa najwyższego uznania należą się rodzicom i wychowawcom, którzy uczą dzieci wrażliwości na ludzkie cierpienie i zachęcają do działania.