Otwarcie integracyjnego placu zabaw przy Oddziale Pediatrycznym

Przy oddziale pediatrycznym Szpitala św. Łukasza została zakończona budowa integracyjnego placu zabaw dla naszych małych pacjentów, który powstał dzięki dotacji Fundacja Drzewo i Jutro.

Plac zabaw wyposażony jest w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewniają dzieciom wspaniałą i bezpieczną zabawę. Wśród wielu różnorodnych i kolorowych zabawek, zainstalowane są m.in. huśtawki, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji, które umila pobyt najmłodszym. Plac zabaw dostępny jest dla wszystkich maluchów, które nie maja przeciwwskazań zdrowotnych do zabawy oraz ich rodziców. Strefa zabawy na świeżym powietrzu pozytywnie wpłynie na samopoczucie małych pacjentów i szybszą rekonwalescencję.

Inwestycja kosztowała łącznie 272 707,12 zł. Budowę i wyposażenie w całości sfinansowała Fundacja Drzewo i Jutro a wykonawcą tego przedsięwzięcia była firma BUGLO Play Sp. z.o.o. z siedzibą w Koszalinie.

Ten szlachetny gest w postaci stworzenia placu zabaw sprawi, że pobyt w naszym szpitalu będzie dla najmłodszych pacjentów bardziej komfortowy i mniej stresujący.