Więcej o nas

BoryRun – Zamkowy Bieg na Zdrowie

Szpital św. Łukasza w Bolesławcu już po raz drugi został współorganizatorem imprezy biegowej promującej zdrowy tryb życia pn. BORYRUN – ZAMKOWY BIEG NA ZDROWIE.  Druga edycja wydarzenia odbędzie się 26 maja 2024 r. (niedziela) na terenie Zamku Kliczków znajdującego się w pięknych Borach Dolnośląskich.

Głównym celem organizacji BoryRun jest propagowanie wszechstronnej formy ruchu, promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród społeczności lokalnej i nie tylko.

BoryRun to nie tylko bieg, to prawdziwa przygoda w otoczeniu malowniczych Borów Dolnośląskich. Trasy zostały starannie wybrane przez doświadczonych leśniczych, którzy z pasją ukazują uczestnikom najpiękniejsze zakątki lasu. Każdy krok podczas tego wydarzenia to niepowtarzalna okazja do odkrywania naturalnej urody naszego regionu.

W BoryRun liczy się nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim radość z aktywności fizycznej, zdrowy tryb życia i niezapomniane wspomnienia. BoryRun to nie tylko sportowe wydarzenie, to także okazja do spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymiany doświadczeń i zacieśniania społeczności.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną wziąć udział w niepowtarzalnym wydarzeniu, czerpiąc radość z biegania w otoczeniu pięknej przyrody. ​Dołączcie do nas a doświadczycie pięknej scenerii i wspaniałej atmosfery BoryRun – Zamkowego Biegu na Zdrowie!

ZAPISY NA BORYRUN ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ: https://boryrun.pl/